•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

Orginal-Tv-Lg-3

روش تشخیص تلویزیون های اصلی از غیر اصلی ال جی

در عصری زندگی میکنیم که آن را عصر تکنولوژی می نامند. یکی از مصادیق تکنولوژی انواع و اقسام لوازم الکترونیکی کوچک و بزرگ است. برای تولید این لوازم الکترونیکی چندین هزار ساعت مطالعه و پژوهش در بخش تحقیق و توسعه کارخانه های بزرگ برندهای معروف صرف شده است. در این بین سودجویانی نیز وجود دارند که محصولات کم کیفیت خود را به نام محصولات برندهای مشهور به مشتریان عرضه میکنند. در این بین سوالی که مطرح می شود این است که چگونه میتوانیم محصولات اصلی را از نسخه های تقلبی آنان تشخیص دهیم. در کشور ما انواع تلویزیون های برند ال جی از استقبال بسیار خوبی در بین مشتریان برخوردار است. در این نوشته قصد داریم ساده ترین روش ها را برای تشخیص تلویزیون های ال جی تقلبی از اصلی معرفی کنیم.

Orginal-Tv-Lg-1

تشخیص اصلی و یا تقلبی بودن تلویزیون های ال جی LG 

یک ترفند ساده و روان و سریع جهت اصلی یا غیر اصلی بودن تلویزیون ال جی میتوانید از روی کنترل تلویزیون ال جی کلید Mute  یا قطع کردن صدا را 3 بار پشت سر هم بزنید تا مشخصات فنی تلویزیون را به شما نمایش دهد . 

Model-Tv-LG

 

مشخصات طبق تصویر بالا به شما نمایش داده میشود 

مدل : 43UM6910PUM

شماره سریال : 10puA9811030AZ

این شماره سریال و مدل دستگاه را یاداشت کنید و می بایست مقایسه کنید با مدل و شماره سریالی که  روی کارتون تلویزیون  و پشت تلویزیون روی برچسب سفید رنگ همگی یکی باشد اگر یکی بود دستگاه اصلی می باشد . 

میتوانید مدل تلویزیون را در اینترنت در سایت رسمی ال جی جستجو کنید و شماره سریال را با شماره سریال دستگاه خودتون مقایسه کنید اگر یکی بود دستگاه اصلی می باشد . 

Orginal-Tv-Lg

 

روش های دیگر تشخص اصلی از تقلبی بود تلویزیون ال جی 

 

اولین روش برای تشخیص اصل بودن تلویزیون ال جی این است که مدل تلویزیون را در سایت گوگل جستجو کرده وبعد به سایت ال جی مراجعه کرده و تصاویرو امکانات ذکر شده  درسایت ال جی را با تلویزیونی که قرار است خریداری شود مقایسه کنید باید شکل ظاهری و رنگ دور قاب  و پایه ها و اندازه و امکانات دقیقا یکی باشد. همچنین سریال نامبر برچسب پشت تلویزیون را با سریال نامبر داخل دستگاه قسمت تنظیمات (about this Tv) مقایسه کنید که یکی باشند.

برای مثال یک مدل تلویزیون ال جی موجود  را بررسی می کنیم و ایرادات تعمیرات تلویزیون ال جی :

مدل:  55sm8100pva

نام کامل مدل را بدون کلمه فارسی در گوگل جستجو میکنیم:

 

 Internet-Google-Serch-TV

 

حال شما به صورت اینترنتی برایتان مشخص شد که شرکت ال جی تلویزیونی با نام 55sm8100 دارد و نام مدل را جستجو کرده و مشخصات و عکس تلویزیون را در سایت ال جی مشاهده و بررسی کردید.بعد از طی این مراحل نوبت به این می رسد که تلویزیونی که فروشنده برای شما فرستاده است یا خودتان در فروشگاه به صورت حضوری خرید کرده اید را مقایسه کنید که دقیقا همان مدل موجود در سایت باشد. اگر در استفاده از تلویزیون ال جی مشکلاتی از قبیل روشن نشدن تلویزیون - تاریک شدن قسمتی از دستگاه - خطوط روی تلویزیون - ریست شدن دستگاه - تصویر ندارد و صدا دارد - و ... میتوانید به لینک زیر جهت مشاوره در ارتباط باشید تعمیرات تلویزیون ال جی 

برای این کار باید نام مدل و سریال نامبر و برند ال جی بر روی کارتن و برچسب پشت دستگاه و داخل تنظیمات دستگاه دقیقا ذکر شده باشد و هر سه تا نوشته یکی باشند.همچنین شکل تلویزیون و شکل پایه و رنگ آن باید دقیق شبیه تصاویر موجود در سایت ال جی باشد.

 

Label-Carton-TV

 

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی