•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

شرکت آمازون از تاکسی برقی خود رو نمایی کرد

شرکت آمازون از تاکسی برقی خود رو نمایی کرد

 

◾محصول تحقیقاتی زوکس، ۱۶ ساعت با یک شارژ حرکت می‌کند و فاقد جایگاه راننده است. نهایت سرعت این خودرو به ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و توانایی حمل ۴ تا ۶ سرنشین دارد.

زوکس، یک شرکت دانش‌بنیان در کالیفرنیا است که مراکز تحقیقاتی در سانفرانسیسکو دارد. این مجموعه سال ۲۰۱۴ تأسیس شد و حالا زیرمجموعه‌ی آمازون محسوب می‌شود. زوکس تلاش می‌کند وسایل نقلیه خودران، برقی و مناسب مصارف عمومی تولید کند.

روبوتاکسی زوکس حالت مکعبی دارد تا ۴ سرنشین بالغ را روبه‌روی هم جای دهد. ساختار این خودرو فاقد جایگاه راننده و متعلقات مربوط به ناوبری خواهد بود تا ابعادی حدود ۳٫۶۳ متر و هزینه ساخت پایین داشته باشد. نهایت سرعت زوکس ۱۲۱ کیلومتر بر ساعت خواهد بود و به لطف طراحی بدنه با چرخ‌های بیرون‌زده، به‌راحتی در خیابان‌های باریک دور می‌زند.

ظرفیت باتری زوکس، ۱۳۳ کیلووات ساعت است و حدود ۱۶ ساعت حرکت مداوم در مسیرهای شهری را ممکن می‌کند. اگر این خودرو به تولید انبوه رسد، از نظر ظرفیت باتری رکورددار خواهد بود. امکانات ایمنی زوکس فراتر از خودروهای معمول در جاده‌ها توصیف شده است تا همراه کیسه‌های هوا و تجهیزات متنوع، تست‌های تصادف را در سطح ۵ ستاره قبول شود. ترکیبی از چندین دوربین و حسگر لایدار با دید ۲۷۰ درجه که پیرامون زوکس نصب شده‌اند، فناوری خودران را برای این محصول فراهم می‌کنند.

تاکسی خودران زوکس، در حال گذراندن آزمون‌های نهایی در شهرهای لس وگاس، سانفرانسیسکو و فاستر کالیفرنیا است .

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی