•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

تعمیر آب ریختگی روی لپ تاپ

هنگام ریختن آب بر روی لپ تاپ چه کار کنیم ,تعمیر لپ تاپ آب خورده شیراز

اولین عکس العملی که باید در هنگام ریختن آب بر روی لپ تاپ از خود نشان دهید این است که با حفظ آرام ، تمام منبع تغذیه را قطع کنید.

تعمیرلپ تاپ به دلیل آب ریختگی

اگر دستگاه شما لپ تاپ است آداپتور را خارج کنید و در صورت داشتن باتری آن را نیز از دستگاه جدا کنید. اگر آب و یا هر مایع دیگری بر روی کیبورد PCریخته باشد ، کابل را از روی کیس خارج کنید، در غیر این صورت کابل برق را قطع کنید.
سریع باشید . در صورت نداشتن عملکرد سریع ممکن است نفوذ آب به داخل تجهیزات ، باعث ایجاد اتصالات کوتاه و تباهی قطعات الکتریکی شود. در اکثر مواقع مایع ریخته شده روی لپ تاپ محدود به کیبورد می شود و به خود لپ تاپ نفوذ نمی کند.
ابتدا لپ تاپ را طوری قرار دهید تا مایع بیش تر پخش نشود. مثلا آن را در خلاف جهت جاذبه بگذارید. در صورتیکه کیبورد باشد ، می توانید چند ضربه آرام و اهسته به پشت کیبورد بزنید. مراقب باشید تا خود ضربه نیز موجب بروز آسیب بیشتر نشود.

برای خشک کردن از یک دستمال با جذب بالا و یا دستمال آغشته به الکل استفاده کنید. الکل علاوه بر تمیز کردن دارای قدرت جذب بالا می باشد و سریع خشک می شود.
تعمیرلپ تاپ به دلیل آب ریختگی

اگر مطمئن هستید که که آب به داخل لپ تاپ نفوذ کرده ، دستگاه را باز کنیدو قطعات آن را خشک نمایید. درصورتیکه تخصص باز کردن لپ تاپ را ندارید، اینکار را به متخصصان بسپارید. پس از خشک کردن قطعات آن را برای حداقل یک شبانه روز باز نگه دارید. برای خشک کردن می توانید از سشوار استفاده کنید. به یاد داشته باشید تا درجه سشوار کم و یا بر روی هوای سرد باشد و از فاصله ی دور از آن استفاده کنید.

پس از اینکه اطمینان یافتید که دستگاه کاملا خشک شده ، دستکاه را ببندید و آن را به برق وصل و روشن کنید. ضمانت 100% وجود ندارد که دستگاه سالم باشد اما حداقل تلاش خود را کرده اید.

جهت هرگونه سوال و تعمیر انواع لپ تاپ میتوانید با ما در تماس باشید : 09171159489 - 07132361425   - آدرس شرکت : ملاصدرا - معدل - روبروی اداره برق پلاک 222

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی