•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

نسل جدید تلویزیون های سامسونگ

نسل جدید تلویزیون های سامسونگ 

نام تلویزیون های جدید سامسونگ یعنی تلویزیون the wall و این بار تلویزیون the window می باشد.اول دیوار و حالا پنجره ,طبق اخبار جدیدی که اخیرا از سایت سامسونگ پخش شده است گویا این کمپانی این بار در عرصه تلویزیون قصد دارد تا با استفاده از پتنت جدید خود ، اقدام به رو نمایی از تلویزیون های جدید با حالت ترنس پرنت ( کاملا شفاف مانند شیشه ) بنماید. در اصل این غول کره قصد دارد تا این تکنولوژی جدید خود را در نمایشگاه بزرگ  CES 2019که در ماه ژانویه برگذار خواهد شد ، به نمایش بگذارد.

سامسونگ قبلا نیز تکنولوژی نمایشگرهای نامرئی را به نمایش گذاشته بود و قصد دارد در نمایشگاه بزرگ CES 2019 نیز مفهومی تازه به این تکنولوژی بدهد.البته علاوه بر سامسونگ، برندهای دیگر نظیر تلویزیون های  ال جی و پاناسونیک نیز در حال کار کردن بر روی این تکنولوژی و تلاش برای تولید آن هستند.

 

به هر حال هنوز معلوم نیست که چه زمانی کاربران می توانند از این تلویزیون های شفاف استفاده نمایند. چرا که هنوز جزئیات ناگفته فراوانی در رابطه با آنها وجود دارد. از جمله این حقیقت مسلم که هر آنچه که در پشت تلویزیون قرار بگیرد بی شک بر روی آنچه بیننده بر روی صفحه نمایش میبیند تاثیر خواهد گذاشت. لذا احتمال داده می شود که این دسته از تلویزیون های سامسونگ در محیط های کاملا حرفه ای و خاص به کار برده شوند. البته هنوز اطلاعات کافی در مورد این دستگاه منتشر نشده است.

 

Tamir-Tv-Lg-Shiraz  Tamir-Tv-Samsung-Shiraz Tamir-Tv-Sony-Shiraz

 

 

 

 

 

 Repair-Tv-Shiraz

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی