•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

بازیابی هارد شیراز و تعمیر انواع هارد لپ تاپ در شیراز 

بازیابی هارد در شیراز ,یکی از مواردی که برای اغلب شما کاربرها پیش آمده عدم شناسایی هارد دیسک می باشد. تعمیر هارد در شیراز و بازیابی هارد در شیراز این شرکت هر نوع هارد شامل هارد اکسترنال و هارد لپ تاپ و هاردهای pc . در مواردی که بسیار شایع می باشد هارد شناسایی نمیشود و اطلاعات داخل آن برای شما بسیار مهم است .

در این حالت باید هارد در مرحله اول توسط کارشناس بازیابی هارد شیراز بررسی شود .بازیابی هارد شیراز اگر بر اثر ضربه - بر اثر بدسکتور - بر اثر نوسانات برقی و هر مورد دیگر باشد توسط مرکز بازیابی هارد در شیراز  میتوان اطلاعات را سالم برای شما بازیابی کرد.  و اطلاعات را از روی هارد توسط نرم افزارهای بازیابی هارد و یا از روش سخت افزاری با دستگاه PC3000  که پیشنهاد ما از روش دوم می باشد(به این دلیل که اطلاعات سالم و بدون هیچ مشکلی بازیابی میشود) . 

بازیابی هارد در شیراز

وقتی هارد شناسای توسط سیستم نمیشود مشکلی در هارد به وجود آمده که میتوانید به کمک کارشناسان و تکنسین های مرکز بازیابی هارد در شیراز و ریکاوری هارد مجموعه ای از راه حل ها را برای حل این مشکل برای شما کاربران عزیز جمع آوری کرده ایم. این روش ها برای انواع هارد، فلش، مموری کارت و رم میکرو در ویندوز استفاده می شود. 

مرکز بازیابی هارد در شیراز سالهاست خدمات بازیابی هارد و تعمیر هارد را به صورت تخصصی انجام میدهد و انواع هارد را به کمک ابزار تخصصی این امر به کاربران ارائه می نماید . تعمیر رام هارد یکی از فعالیت های این مرکز است که به کمک دستگاه pc3000  به صورت تخصصی انجام می گردد. بازیابی اطلاعات در یک مرکز معتبر و معتمد دغدغه‌ی بسیاری از افرادی است که به هر دلیل ناچار به این‌ کار گشته‌اند.

ریکاوری هارد ضربه خورده در شیراز و باز یابی هارد ضربه خورده در شیراز 


در بیشتر موارد هاردهای که به مرکز ما جهت بازیابی  آورده میشود به دلیل ضربه و فشار وارده به هارد منجر به آسیب جدی و خرابی هارد و عدم شناسایس هارد میشود که از جمله مواردی که میتوان به آنها اشاره کرد شامل : 

 خراشیدگی هد هارد 

در برخی شرایط هاردهای ضربه خورده، دچار خراشیدگی و آسیب می‌شوند که این موضوع منجر به عدم امکان ریکاوری اطلاعات می‌گردد. در این شرایط هد هارد شکسته شده و معمولاً بر روی سطح هارد می‌افتد. همین موضوع سبب می‌گردد تا امکان ریکاوری داده های هارد به حداقل میزان ممکن برسد. 

                         

 آسیب به هد هارد  

در برخی شرایط وارد شدن ضربه به هد هارد، سبب خرابی موتور هارد می‌گردد. در این شرایط جهت بازیابی داده های هارد نیاز است تا موتور هارد تعویض گردد. معمولاً پس از تعویض موتور هارد، امکان ریکاوری اطلاعات هارد در شیراز وجود دارد.

                   

سوختن هد هارد 

در صورتی که هارد ضربه خورده دچار سوختگی هد شده باشد، می‌توان با تعویض هد، ریکاروی اطلاعات آن را انجام داد. برای تعویض هد، نیاز به یک نمونه مشابه و یکسان است. 

آسیب هارد به دلیل بدسکتور 

بدسکتوری منطقی یا همان نرم افزاری زمانی رخ میدهد که قسمتی از هارد وظیفه خود را به درستی انجام ندهد یا اینکه سیستم عامل در هنگام کار با هارد دیسک متوجه ایرادی شود که این ایراد ناشی از مطابقت نداشتن محتوای داخل سکتور با قالب ای سی سی باشد.
بدسکتوری عموماً در دو حالت فیزیکی و نرم افزاری رخ می‌دهد و تعمیر آن پس از تعیین نوع بدسکتوری پیش آمده اتفاق می‌افتد. بدسکتور فیزیکی زمانی رخ میدهد که هارد ضربه خورده باشد و یا با دچار آبخوردگی شده باشد.

دلیل بد سکتور شدت هارد دیسک Hard Disk Bad Sector 

 تعمیر هارد بدسکتور در شیراز , به دلیل ضربه‌خوردن یا نوسانات‌برقی یا تولید‌گرمای بیش‌از‌حد هارد و همچنین ویروس به‌ وجود می‌آید.

اگر شما با یکی از نرم‌افزارهای مربوط به اسکن‌ کردن هارد، دستور Scandisk و یا سایر دستورهای مربوطه را اجرا کنید، نرم‌افزار به شما پیغام خواهد داد که هارد مشکلبدسکتور دارد. در این زمان بهتر است از اطلاعات خود بک‌آپ (Backup) گرفته و درایو موردنظر را فرمت (format) کنید تا مطمئن شوید که آیا مشکل به خاطر خرابی نرم‌افزاری است یا اینکه هارد شما badSector شده است.

بازیابی هارد اکسترنال شیراز

پرداخت آنلاین

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب