•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

بازیابی هارد شیراز و تعمیر انواع هارد لپ تاپ در شیراز 

بازیابی هارد در شیراز ,یکی از مواردی که برای اغلب شما کاربرها پیش آمده عدم شناسایی هارد دیسک می باشد. تعمیر هارد در شیراز و بازیابی هارد در شیراز این شرکت هر نوع هارد شامل هارد اکسترنال و هارد لپ تاپ و هاردهای pc . در مواردی که بسیار شایع می باشد هارد شناسایی نمیشود و اطلاعات داخل آن برای شما بسیار مهم است .

در این حالت باید هارد در مرحله اول توسط کارشناس بازیابی هارد شیراز بررسی شود .بازیابی هارد شیراز اگر بر اثر ضربه - بر اثر بدسکتور - بر اثر نوسانات برقی و هر مورد دیگر باشد توسط مرکز بازیابی هارد در شیراز  میتوان اطلاعات را سالم برای شما بازیابی کرد.  و اطلاعات را از روی هارد توسط نرم افزارهای بازیابی هارد و یا از روش سخت افزاری با دستگاه PC3000  که پیشنهاد ما از روش دوم می باشد(به این دلیل که اطلاعات سالم و بدون هیچ مشکلی بازیابی میشود) . 

بازیابی هارد در شیراز

وقتی هارد شناسای توسط سیستم نمیشود مشکلی در هارد به وجود آمده که میتوانید به کمک کارشناسان و تکنسین های مرکز بازیابی هارد در شیراز و ریکاوری هارد مجموعه ای از راه حل ها را برای حل این مشکل برای شما کاربران عزیز جمع آوری کرده ایم. این روش ها برای انواع هارد، فلش، مموری کارت و رم میکرو در ویندوز استفاده می شود. 

مرکز بازیابی هارد در شیراز سالهاست خدمات بازیابی هارد و تعمیر هارد را به صورت تخصصی انجام میدهد و انواع هارد را به کمک ابزار تخصصی این امر به کاربران ارائه می نماید . تعمیر رام هارد یکی از فعالیت های این مرکز است که به کمک دستگاه pc3000  به صورت تخصصی انجام می گردد. بازیابی اطلاعات در یک مرکز معتبر و معتمد دغدغه‌ی بسیاری از افرادی است که به هر دلیل ناچار به این‌ کار گشته‌اند.

ریکاوری هارد ضربه خورده در شیراز و باز یابی هارد ضربه خورده در شیراز 


در بیشتر موارد هاردهای که به مرکز ما جهت بازیابی  آورده میشود به دلیل ضربه و فشار وارده به هارد منجر به آسیب جدی و خرابی هارد و عدم شناسایس هارد میشود که از جمله مواردی که میتوان به آنها اشاره کرد شامل : 

 خراشیدگی هد هارد 

در برخی شرایط هاردهای ضربه خورده، دچار خراشیدگی و آسیب می‌شوند که این موضوع منجر به عدم امکان ریکاوری اطلاعات می‌گردد. در این شرایط هد هارد شکسته شده و معمولاً بر روی سطح هارد می‌افتد. همین موضوع سبب می‌گردد تا امکان ریکاوری داده های هارد به حداقل میزان ممکن برسد. 

                         

 آسیب به هد هارد  

در برخی شرایط وارد شدن ضربه به هد هارد، سبب خرابی موتور هارد می‌گردد. در این شرایط جهت بازیابی داده های هارد نیاز است تا موتور هارد تعویض گردد. معمولاً پس از تعویض موتور هارد، امکان ریکاوری اطلاعات هارد در شیراز وجود دارد.

                   

سوختن هد هارد 

در صورتی که هارد ضربه خورده دچار سوختگی هد شده باشد، می‌توان با تعویض هد، ریکاروی اطلاعات آن را انجام داد. برای تعویض هد، نیاز به یک نمونه مشابه و یکسان است. 

آسیب هارد به دلیل بدسکتور 

بدسکتوری منطقی یا همان نرم افزاری زمانی رخ میدهد که قسمتی از هارد وظیفه خود را به درستی انجام ندهد یا اینکه سیستم عامل در هنگام کار با هارد دیسک متوجه ایرادی شود که این ایراد ناشی از مطابقت نداشتن محتوای داخل سکتور با قالب ای سی سی باشد.
بدسکتوری عموماً در دو حالت فیزیکی و نرم افزاری رخ می‌دهد و تعمیر آن پس از تعیین نوع بدسکتوری پیش آمده اتفاق می‌افتد. بدسکتور فیزیکی زمانی رخ میدهد که هارد ضربه خورده باشد و یا با دچار آبخوردگی شده باشد.

دلیل بد سکتور شدت هارد دیسک Hard Disk Bad Sector 

 تعمیر هارد بدسکتور در شیراز , به دلیل ضربه‌خوردن یا نوسانات‌برقی یا تولید‌گرمای بیش‌از‌حد هارد و همچنین ویروس به‌ وجود می‌آید.

اگر شما با یکی از نرم‌افزارهای مربوط به اسکن‌ کردن هارد، دستور Scandisk و یا سایر دستورهای مربوطه را اجرا کنید، نرم‌افزار به شما پیغام خواهد داد که هارد مشکلبدسکتور دارد. در این زمان بهتر است از اطلاعات خود بک‌آپ (Backup) گرفته و درایو موردنظر را فرمت (format) کنید تا مطمئن شوید که آیا مشکل به خاطر خرابی نرم‌افزاری است یا اینکه هارد شما badSector شده است.

بازیابی هارد اکسترنال شیراز

پرداخت آنلاین

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

طراحی سایت در شیراز

شرکت پویندگان صنعت فجر
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت شرکت پویندگان صنعت فجر   ...
ادامه مطلب
موسسه خیریه ناجیان ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت موسسه خیریه ناجیان ماندگار ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت بسته ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت فروش بسته های آموزشی حرف ...
ادامه مطلب
طراحی سایت شرکت ابنیه ...
طراحی وب سایت شیراز | شرکت ابنیه پردازان شیراز   تولید ...
ادامه مطلب
طراحی سایت شرکت تبرید ...
طراحی وب سایت در شیراز | طراحی سایت شرکت عرصه گستران تبرید ...
ادامه مطلب
طراحی سایت بازرگانی ...
طراحی سایت شیراز
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت بـازرگـانی عـرشیا   واردات ...
ادامه مطلب
طراحی سایت شرکت شیراز ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت شرکت شیراز آلوئه ورا    ...
ادامه مطلب
طراحی سایت مبلمان مدرن
طراحی وب سایت شیراز| طراحی سایت مبلمان مدرن  تولید کننده ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت فروشگاه ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت فروشگاهی قطعات ایران خودرو ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت فروشگاه ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت فروشگاه شیراز باطری   ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت فروش ...
طراحی وب سایت در شیراز | طراحی سایت فروش و خرید ابزارهای ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت فروشگاهی ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت ارائه پیش فاکتور لوله و ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت، نمایندگی ...
طراحی وب سایت فروشگاه آرام نمایندگی محصولات رنگ مو آلبورا - ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت، بازرگانی ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت  بازرگانی براهیمی و پسران ...
ادامه مطلب
طراحی وب سایت دکوراسیون ...
طراحی وب سایت شیراز | طراحی سایت دکوراسیون پرسیس   طراحی ...
ادامه مطلب