•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

تعمیرات انواع کارت گرافیک در شیراز  سوختگی تا 70 درصد احتمال درست شده آن :  کند بودن سیستم هنگام کار کردن ، هنگ کردن کامپیوتر هنگام کار کردن زیاد ، تصاویر و صفحه نمایش شما به مشکل برخورده ، کارت گرافیک شما سوخته ؟ ، سیستم روشن اما تصویر ندارید ؟ همه این موارد علاوه بر مشکل از مادربرد ، رم ، هارد و یا پاور باشد میتواند مشکل از کارت گرافیک نیز باشد . شما میتوانید مسائل و مشکلات خود را با ما مطرح کنید و در اولین فرصت پاسخ شما را خواهیم داد .


 راهنمایی : 

 کند بودن سیستم بلو اسکرین هنگام کار کردن و در مورد گرافیک هنگ کردن هنگام کار کردن زیاد.

ما در بازار ماده ای داریم به نام جلاسنج که برای براق کردن فلزات استفاده میشود اول باید آن ماده را تهیه کرده و شروع به کار کنید. از آنجایی که یک رم یا کارت گرافیگ پایه های زیادی جهت اتصال دارد همیشه مشکل در ارتباط این پایه ها با مادر برد است. شاید شما ظاهر رم یا کارت گرافیک ( البته منظورم محل قرار گرفتن آن در اسلات است ) را ببینید و تمیز باشد ولی هیچ گاه لایه ای که به صورت خیلی نازک روی آن ایجاد شد را نمی بینید و همین لایه باعث عدم کار کرد صحیح کامپیوتر میشود .

  راه حل

 شما کافیست ماده جلاسنج را گرفته و با تکه پنبه اول طبق دستور روی جعبه کاملا پایه های طلایی روی رم یا کارت گرافیک را به صورت افقی پولش ( مالش ماده به فشار روی صطح ) داده و بعد با یک تکه پنبه تمیز همان کار را انجام داده تا سطح ما براق شود البته بهتر است اسلات مادر برد را هم با اسپری تمیز کننده شستشو دهیم و به از خشک شدن ماده شستشو دهنده ( نیم ساعت بعد) سراغ تست مادر برد رفته و اعجار این ماده را ببینید.

در مورد کارت گرافیک یک خنک کننده آی سی روی کارت گرافیک وجود دارد که اگر سیستم شما بعد از مدتی کند شد یا هنگ کرد احتمالا ماده انتقال حرارت به فلز خنک کننده ( هیت سینک) خاصیت خود را از دست داده و سفت شده  که باید اول هیت سینک را از روی مدار جدا کرده و ای سی را با تینر یا الکل بشورید و بعد از این کار خمیر سییکن روی ای سی مالیده و هیت سینک را روی آن قرار دهید.

برچسب ها : تعمیرات انواع کارت گرافیک در شیراز , تعمیر کارت گرافیک در شیراز, تعمیرات کامپیوتر در شیراز

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

پرداخت آنلاین

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب