•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

Updaye-Tv-Toshiba

روش آپدیت تلویزیون توشیبا و بروزرسانی 

اگر یکی از تلویزیون های هوشمند امروزی را تهیه کرده باشید، حتما می دانید که باید پس از مدتی سیستم عامل درونی آن را آپدیت کنید. تلویزیون های برند محبوب توشیبا نیز از این قاعده مستثنی نیستندآپدیت تلویزیون توشیبامی تواند به راحتی کارایی بخش نرم افزاری دستگاه شما را بهبود ببخشد. این پروسه به دو شیوه ی کلی قابل انجام است:

1) به روز رسانی تلویزیون توشیبا به صورت مستقیم

2) آپدیت تلویزیون Toshiba از طریق فلش مموری هر کدام از دو روش ذکر شده، مراحل خاص خود را دارند که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم. اما به هر حال برای بروزرسانی تلویزیون توشیبا کار چندان دشواری پیش رو نیست. طی مدت زمان کوتاهی می توانید به راحتی این پروسه را طی کنید.

چرا باید تلویزیون توشیبا را آپدیت کنیم؟

همان طور که اشاره شد، آپدیت تلویزیون توشیبا راهکاری برای رفع مشکلات نرم افزاری تلویزیون است. البته گاهی ممکن است کمی در تنظیمات دستگاه نیز تغییر و تحولی مشاهده شود. پیشنهاد کارشناسان برای حفظ سلامت تلویزیون، اطمینان از آپدیت سیستم عامل دستگاه با آخرین نسخه ی موجود است. بدین شکل زمانی که قصد استفاده از قابلیت های نرم افزاری تلویزیون را دارید؛ در مواردی نیز وجود دارید دستگاه با آپدیت مشکل برطرف نمیشود که نیاز به تعمیرات تلویزیون توشیبا وجود دارد سخت افزاری که در شیراز میتوانید به لینک زیر درخواست تعمیرات و یا آپدیت دهید .

با کیفیت ساختاری متناسبی رو به رو می شوید و به راحتی می توانید بدون حضور مزاحم باگ های مختلف از بعد نرم افزاری تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید. در واقع به روز رسانی تلویزیون توشیبا و یا سایر برندهای موجود در بازار  شامل ویژگی های کلیدی، برنامه های کاربردی و همچنین رفع عیوب ساختاری و بهبود ویژگی های فنی دستگاه می باشد.

Updaye-Tv-Toshiba-2

آپدیت تلویزیون توشیبا به طور مستقیم

اغلب اوقات تلویزیون توشیبا پس از نصب به اینترنت می تواند حضور یک نسخه ی جدید برای آپدیت را تشخیص دهد. در چنین شرایطیپنل تلویزیونپیامی ارسال می کند که با موافقت کردن آن و انجام مراحل ریز می توانید شاهد آپدیت تلویزیون توشیبا باشید.

  • به عنوان مرحله ی اول به روز رسانی تلویزیون توشیبا دکمه ی home را از کنترل دستگاه فشار دهید.
  • در منوی تنظیمات، دکمه ی help را بفشارید و در صفحه ی باز شده به دنبال گزینه ی آپدیت باشید. معمولا با عبارت Software Update بخش به روز رسانی تلویزیون نمایان می شود.
  • شبکه مرتبط با اینترنت را انتخاب کنید و منتظر آپدیت دستگاه بمانید. فراموش نکنید که در این بین به هیچ عنوان نباید تلویزیون را خاموش کرد.

به روز رسانی تلویزیون توشیبا از طریق فلش مموری

آپدیت تلویزیون توشیبا می تواند توسط فلش مموری هم انجام شود. در این روش فایل از قبل دانلود شده ی به روز رسانی تلویزیون را توسط فلش به دستگاه انتقال می دهید و دیگر نیازی به اتصال مستقیم تلویزیون به اینترنت و دانلود نسخه ی جدید نیست. برای این منظور به ترتیب زیر عمل کنید:

  • مدل اصلی تلویزیون را بیابید.

ابتدا برای به روز رسانی تلویزیون توشیبا باید مدل اصلی تلویزیون را شناسایی کنید. در بخش تنظیمات دستگاه در مقابل عبارت Type/Model داخل زیر منوی  Customer Support می توانید شماره ی مدل و سریال ساخت را به طور کامل به دست آورید.

  • نسخه ی جدید سیستم عامل تلویزیون را دانلود کنید.

یک سرچ کوتاه در وب سایت شرکت سازنده و یا وب سایت های معتبر کافی است تا شما با استفاده از نام کامل تلویزیون نسخه ی جدید سیستم عامل را به دست آورید و آن را دانلود کنید. در ادامه فلش USB فرمت شده ای که در سلامت کامل به سر می برد را به کامپیوتر یا لپ تاپ خود وصل کرده و یک پوشه ی مخصوص برای آپدیت بسازید. سپس محتویات فایل مرتبط با نسخه ی جدید دانلود شده را انتخاب کنید و درون پوشه‌ای که درست کرده‌اید، کپی کنید.

  • فلش مموری را به تلویزیون وصل کرده و دستگاه را آپدیت کنید.

فلش را به تلویزیون متصل کرده و جهت به روز رسانی تلویزیون توشیبا اقدام کنید. پس از انجام به روز رسانی، بهتر است تلویزیون را ریستارت نمایید. دقت کنید که پیش از ارسال فایل داخل مموری به تلویزیون حتما باید اینترنت تلویزیون نیز فعال باشد تا اگر هماهنگی خاصی برای اجرای یک فایل لازم بود، بدون فوت وقت و ارورهای دردسرساز انجام شود. لازم به ذکر است که همواره می توانید جهت آپدیت تلویزیون Toshiba از مشاوره های رایگان کارشناسان ما در نمایندگی رسمی توشیبا کمک بگیرید. کافی است از طریق شماره های درج شده با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی