•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

ساخت توربین های بادی با طراحی نوین

 

شرکت سوئدی Hexicon در یک شراکت نصف نصف با شرکت ایتالیایی Avapa Energy می‌خواهد در نزدیکی سواحل ایتالیا نیروگاه‌های بادی بسازد. توربین‌های این نیروگاه‌ها قرار است نوعی پلتفرم شناور با برج‌های کج باشند و طراحی دوگانه داشته باشند.

این دو کمپانی شرکت مشترکی به نام AvenHexicon را به وجود آورده‌اند و اکنون به دنبال محل‌های مناسب برای ساخت نیروگاه‌های بادی هستند. Hexicon از طریق این شرکت مشترک مجوز استفاده از فناوری خود را می‌فروشد. «مارکوس تور»، مدیرعامل Hexicon می‌گوید: «بخش مهمی از مدل تجاری ما ورود زودهنگام به بازارهای جدید و نویدبخش و البته همکاری با شرکای محلی است.»

«آلبرتو دالا روسا» از Avapa Energy می‌گوید: «نیروگاه‌های بادی شناور با فناوری پیشرفته‌ای که دارند در فرآیند تحول انرژی‌های ایتالیا نقش مهمی بازی خواهند کرد و خوشحالیم که با Hexicon همکاری می‌کنیم تا در آب‌های این کشور نیروگاه‌های شناور بسازیم.»

شرکت Hexicon به توسعه هرچه بیشتر فکر می‌کند
ایتالیا تا این لحظه هیچ نیروگاه دریایی فعالی ندارد، اما انجمن انرژی‌های بادی این کشور اعلام کرده که تا سال 2040 باید 5 گیگاوات از انرژی شبکه از طریق این نیروگاه‌های معلق تامین شود. طبق گزارش‌ها، ایتالیا 55 پروژه نیروگاه بادی ساحلی دارد اما هیچ کدام از آن‌ها فعال نیستند و احداث‌شان به سطحی نرسیده که به توربین وصل شوند و برق تولید کنند.

کمیسیون اروپا قبلا در ماه ژوئن گفته بود که ایتالیا در برنامه‌های خود 37 درصد از مجموع هزینه‌ها را به تدابیری در حمایت از اهداف مربوط به تغییرات اقلیمی اختصاص داده است. این شرکت یکی از اصلی‌ترین اعضای پیمان اتحادیه اروپا موسوم به «پیمان سبز» است و از همین رو تغییراتی را در سطح رگولاتوری آغاز کرده تا شرایط برای فعالیت نیروگاه‌های ساحلی فراهم شود.

شرکت Hexicon در سال 2009 تاسیس شد و تاکنون در توسعه پروژه‌های مختلفی از جمله بزرگ‌ترین نیروگاه بادی شناور در کره جنوبی نقش داشته است. این شرکت باور دارد که مزرعه‌های بادی شناور در عبور از سوخت‌های فسیلی و حرکت به سمت انرژی‌های تجدیدپذیر نقشی مهمی بازی خواهند کرد.

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی