•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

ایمن ترین سیستم عامل گوشی

ایمن ترین سیستم عامل گوشی 

مدیرعامل شرکت Kaspersky Lab اعلام کرد، سیستم عامل گوشی های محبوب بین کاربران iOS,Android و ویندوزفون هرکدام دارای ضعف های امنیتی می باشند . اما دربین این سه سیستم عامل ، ویندوزفون از امنیت بیشتری برخوردار است. 

تمام این سیستم عامل ها دارای مزایا و معایبی می باشند که در حاضر ویندوزفون از نفوذپذیری کمتری برخوردار می باشد و امکان هک کردن آن سخت تر است . این نکته نیز حائز اهمیت است که تولید بدافزار در iOS سخت می باشد و این خود عاملی برای جذب هکرها به این نوع سیستم عامل شده است. با این وجود در صورت نفوذ به آیفون میلیون ها آیفون در سراسر جهان آلوده می شود. و با توجه به عدم دسترسی به شرکت های امنیتی مشکل حل نخواهد شد. بر اساس تحقیقات انجام شده بیش از 90درصد از کاربران تلفن های هوشمند از تلفن های خود برای انجام تراکنش های مالی و ... استفاده می کنند و از این سو هکرها برای شکستن این گذرواژه ها و دسترسی به اطلاعات کاربران تمایل دارند.
به علاوه استیو لرد صاحب شرکت خدمات امنیتی Mandalorain که سال هاست در زمینه نفوذپذیری برنامه ها و سیستم عامل ها فعالیت دارد، حرف های مدیرعامل شرکت کسپراسکای را در زمینه امنیت بیشتر ویندوزفون را میزند . وی می گوید: حتی گوشی های هوشمند قدیمی به این علت که نقطه ی ضعف آن ها ناشناخته بود از نفوذ پذیری بیشتری برخوردار هستند.


پرداخت آنلاین

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب