•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

معرفی ویندوز 10

معرفی ویندوز 10 , نصب ویندوز 10 ,نصب ویندوز 10 شیراز

ویندوز۱۰ (Windows 10) تازه‌ترین نسخه ی سیستم‌عامل ازخانوادهی ویندوزان‌تی شرکت مایکروسافت است و نسخه ی پس از ویندوز ۸٫۱ بشمار می‌آید.این ویندوز  نخستین بار در سال 1393 معرفی شد.

ویندوز ۱۰ در شرایطی وارد بازار جهانی می شود که مایکروسافت با عرضه نسخه قبلی آن یعنی ویندوز ۸یکی از بزرگ‌ترین شکست‌های تاریخ فعالیت خود را تجربه کرد و اگرچه پس از گذشت مدت کوتاه نسخه ۸.۱ را در اختیار کاربران گذاشت، اما باز هم نتوانست محبوبیت از دست‌رفته را بازگرداند. شرکت مایکروسافت امکان ارتقاء به ویندوز 10 را برای دارندگان ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱ به غیر از نسخه‌های Enterprisee در سال اول رایگان قرار داده است.

 این سیستم عامل در رایانه‌های شخصی، رایانه‌های همراه، تبلت‌ها، تلفن‌های هوشمند یکپارچه به‌کار می‌رود. این در حالی است که نسخه اصلی سیستم‌عامل ویندوزهای قبلی برای رایانه‌های رومیزی عرضه می‌شد و روی تبلت‌ها هم، ویندوز موبایل نصب می شد که این دو ویرایش هیچ ارتباطی با یکدیگر نداشتند. اما ویندوز ۱۰ فقط محدود به رایانه‌های شخصی نمی‌شود.

طراحی این ویندوز به صورت هوشمند بوده که با نصب آن بر روی دستگاه الکترونیکی به صورت خودکار، از لحاظ اندازه و نوع دستگاه سازگار می کند و خدمات آن بر روی تمام دستگاه ها به صورت یکپارچه می باشد. طراحان ویندوز با وجود اینکه کاربران امروزی استفاده از ابزارهای کاربردی را به نرم‌افزارهای سنتی ترجیح می‌دهند،اما این مساله را هم در نظر گرفته اند تا امکان اجرای انواع نرم‌افزارها و ابزارهای کاربردی روی ویندوز ۱۰ فراهم شود.

همچنین مایکروسافت مجموعه نرم افزار Office2016 با قابلیت ها و امکانات جدید را عرضه می کند. در حالیکه  نسخه ی ویژه ای از نرم افزار Office   مبتنی بر پردازش ابری را عرضه کرده است که با همه دستگاه های الکترونیکی سازگاری دارد.

ویندوز 10 قطعا طرفداران بیشتری نسبت به ویندوز 8/8.1 خواهد داشت و می‌تواند مانند ویندوز 7، کاربران زیادی را به خود جذب کند. در این نسخه سعی‌شده است تا بیشتر دستگاه‌ها (اعم از ایکس‌باکس، تلویزیون و غیره) بتوانند از ویندوز 10 نیز استفاده کنند. ادغام فروشگاه‌های برنامه ویندوزفون و ویندوز به بهبود ویندوز کمک می‌کند و توسعه‌دهندگان را وادار می‌کند تا برنامه‌های خود را برای گوشی و پی‌سی و تبلت بهینه کنند. توسعه‌دهندگان باید از این به بعد، اپلیکیشن‌های خود را به صورت یونیورسال (Universal) برای ویندوز عرضه کنند که باعث خواهد شد تا فروشگاه نرم‌افزار جدید مایکروسافت نسبت به فروشگاه ویندوز 8/8.1، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشد. مایکروسافت سعی می‌کند تا توسعه‌دهندگان را به سمت خود بکشاند و این شرکت، ابزار جدیدی را معرفی کرد که توسعه‌دهندگان می‌توانند با آن، اپلیکیشن‌هایی که برای اندروید و iOS ساخته‌اند را نیز برای ویندوز عرضه کنند.


پرداخت آنلاین

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب